O portalu

Strona miodywkosmetyce.pl powstała z myślą o wszystkich, którzy interesują się wykorzystaniem miodu do produkcji kosmetyków. Na rynku pojawia się wiele produktów, które w składzie mają naturalny miód. Informacje o nich znajdziecie na naszej stronie. Będziemy również informować o wszystkich nowościach kosmetycznych. Mamy nadzieję, że nasz portal okaże się przydatny i pozwoli odkryć nieznane dotąd właściwości miodu.

 

Będą tutaj również zamieszczane przepisy na kosmetyki robione samodzielnie, w zaciszu domowym; porady, w jaki sposób najlepiej miód łączyć i w czym może on nam pomóc. Ponieważ poszczególne gatunki miodu różnią się swoimi właściwościami, będziemy również tworzyć artykuły, które pozwolą wybrać miód najlepiej dopasowany do waszych potrzeb.

 

Portal nastawiony jest na wykorzystywanie miodu w kosmetyce, ale na stronie znajdą się również inne informacje. W zakładce Baza wiedzy będą pojawiały się informacje dotyczące wyrobu miodu, różnych jego gatunków, właściwości leczniczych, pracy pszczół i inne.

Zapraszamy do czytania!