Miód w kosmetyce

Miód w kosmetyce

 

Naturalny miód jest doskonałym składnikiem naturalnych peelingów, maseczek do włosów i wielu innych kosmetyków. Jego używanie pomoże wygładzić spierzchnięte usta, odżywić wysuszoną skórę lub nadać blask zniszczonym włosom.

Kosmetyki z dodatkiem miodu są dostępne w każdej drogerii, jeżeli jednak mamy dobrej jakości miód w domu, samodzielnie możemy wykonać naturalne kosmetyki do ciała.

Miód z dodatkiem cukru idealnie sprawdzi się w roli peelingu; można go również dolać do kąpieli, która stanie się przyjemnym rytuałem po ciężkim dniu i odpręży ciało. Miód wymieszany z mlekiem w równych proporcjach idealnie sprawdzi się jako maseczka nawilżająca na twarz i dekolt.

Możliwości z wykorzystaniem miodu jest wiele; możemy również eksperymentować i tworzyć własne przepisy. Jeżeli tylko mamy dostęp do naturalnego miodu, warto z niego korzystać.

 

Ten wpis umieszczono w kategorii Bez kategorii i otagowano jako , , , . Możesz dodać go do zakładek permalink. Dodaj komentarz lub dodaj odpowiedź (trackback): Trackback URL.

Jeden Komentarz