Kosmetyki z miodem

Kosmetyki z miodem

Miód ma dobroczynne działanie na organizm ludzki. Popularny jest od wielu wieków za sprawą swoich walorów smakowych i zdrowotnych. Odpowiedni gatunek miodu pomoże walczyć z różnego rodzaju dolegliwościami. Podnosi witalność osób starszych, pozytywnie wpływa na dietę dzieci i sportowców.

Jest również idealny jako składnik kosmetyków, dlatego wielu producentów chętnie go wykorzystuje. Ma on działanie nawilżające i antybakteryjne, dlatego znajduje zastosowanie w kremach nawilżających i relaksujących, maskach oczyszczających, peelingach i kosmetykach do włosów. Nadaje skórze promienny wygląd i długie nawilżenie, a włosy blondynek po zastosowaniu płukanek z miodem i cytryną zyskują piękne, lśniące refleksy.

Takie kosmetyki są dostępne w wielu drogeriach i sklepach internetowych; można je również zrobić samodzielnie w domu. W tej rubryce znajdziecie sprawdzone sposoby na pielęgnowanie ciała przy użyciu miodu. Zapraszamy również do nadsyłania waszych sprawdzonych receptur, które opublikujemy w serwisie.

Ten wpis umieszczono w kategorii Bez kategorii i otagowano jako . Możesz dodać go do zakładek permalink. Dodaj komentarz lub dodaj odpowiedź (trackback): Trackback URL.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany i nie będzie rozpowszechniany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*