Rozjaśnianie włosów miodem.

Szukacie naturalnego sposobu na rozjaśnienie włosów, który nie wpłynie negatywnie na ich stan? Mamy dla Was odpowiedni sposób, ponieważ właśnie miód rozjaśnia włosy, dzięki wolnemu wyzwalaniu nadtlenku wodoru. Następuje ono powoli, 1000 razy wolniej niż przy zastosowaniu 3% roztworu wody utlenionej. Najważniejsze, że ta metoda nie uszkadza włosów, ani skóry. Nie było ani jednego przypadku, w którym miodowy rozjaśniacz by zaszkodził. Wiele osób używa miodu jako odżywkę i rozjaśniacz.

Aby przyrządzić miodowy rozjaśniacz potrzebujemy wodę i miód. Mieszamy te dwa składniki w proporcji 2:1 i po aplikacji spryskujemy tym zwilżone włosy. Trzymamy to od 1 do 8 godzin, można dłużej. Im dłużej tym lepiej. Co jakiś czas koniecznie spryskuj wodą, aby mógł się wytwarzać nadtlenek wodoru, nie dopuść do tego, aby zrobiła się skorupa.

Każdy rodzaj będzie dobry do tego naturalnego rozjaśniacza.  Ten sposób wymaga cierpliwości. Jednak warto go zastosować, jeśli chcesz rozjaśnić włosy nie szkodząc im jednocześnie.

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *